אירועים בשרון

אם אתם שואלים מתי מתקיימים אירועים- התשובה היא אחת בקיץ ובחורף כמו גם בעונות הביניים, באביב ובסתיו. כל השנה, מדי יום. בוקר, צהריים וערב. חתונות. בריתות. טקסי השקה. מסיבות גיוס ושחרור. מסיבות רווקות ורווקים. טקסי פרידה והוקרה. ערבי גיבוש. ימי עיון. סדנאות. זה מכבר הפך השרון מקום טבעי, מבוקש ומועדף לקיום אירועים.

התחרות קשה ותובענית אבל היא מאפשרת לבדל את מי שנמצאים מעליה או, אם לדייק, מחוץ לה. את מי שמציעים שילוב מנצח של מיקום, שירות, טבע ונוף בכלל וים בפרט, אנשי מקצוע מעולים (ספקי השירותים הנדרשים, המציעים את המיטב שלהם ושבהם במחירים אטרקטיביים ונותנים תמורה מלאה לכספכם). אם לנקוב בשם- מרכז אירועים כרמל…

רבים המתכננים אירועים בשרון מוצאים את מרכז האירועים והקונגרסים המצוי במקום מהמם ביופיו, מול הים בנתניה, כמקום שנותן להם מענה מיטבי לדרישות הסף שלהם והרבה מעבר להן. אם לחדד- מקום העונה גם על הגבוהה שבציפיותיהן.

מתחם אירועים יצוק על צוק
בפסגת גני אירועים בשרון ניצב, איתן ויצוק על צוק, מתחם האירועים הייחודי, שבו מפליא צוות אנשי מקצוע מחויבים ומסורים לתת מענה לכל סוג של אירוע, לכל מספר של משתתפים, בכל יום בשנה, לכל שעה ביממה.
ניסיון של שנים מאפשר להציע ללקוחות מתווה מלא ומושלם של אירוע בכל מתכונת שהם רוצים, ואם הם מתקשים לבחור- מסייעים להם בהגדרה ובאפיון של האירוע ומשתתפיו על מנת "לתפור להם חליפת אירוע, על פי מידתם המדויקת.

… ובמקום הראשון של אולמות וגני אירועים בשרון
האמת? המכנה המשותף של חוות הדעת של לקוחות שערכו אירועים במתחם מרכז אירועים כרמל הוא החיסכון העצום בזמן ובסופו של דבר גם בכסף, כאשר כל המידע הממוקד, הרלוונטי והייעודי על אודות ספקי שירותים מצוינים ששירותיהם היו חלק בלתי נפרד מהאירוע ניתנו להם על ידי נציגי השירות במקום. מכנה משותף נוסף הוא המוניטין של המנכ"ל, מקס חימי, כאיש המשלב כישורים, ידע וניסיון עצומים הן בתחום האירועים והן בתחום הקולינאריה והמסעדנות, אדם שהפך זה מכבר שם נרדף למזון גורמה לאניני טעם.

אם אתם מתכננים אירוע בשרון במרכז האירועים כרמל – הקייטרינג העשיר שאתם והאורחים שלכם ייהנו ממנו יהווה חלק בלתי נפרד ממכלול השירות שתזכו לו.

על מנת לשריין לעצמכם את המקום למועד שבו אתם מתכננים את האירוע – רצוי ומומלץ ליצור קשר מבעוד מועד; המידע המלא והמפורט שתקבלו מנציג השירות יקל עליכם לבסס את התחושה כי עשיתם בחירה נכונה ומושכלת כשבחרתם לקיים את האירוע במקום זה.